Dviračių žygis su “Verslo iniciatyva”

Eglė · 2013-07-17 Naujienos


VšĮ ,,Verslo iniciatyva” savo 5-erių metų gimtadienio proga liepos 10-12 dienomis leidosi į 3 dienų DVIRAČIŲ ŽYGĮ. Prie mūsų kolektyvo taip pat prisijungė ir organizacijos partneriai.

Pirmąją kelionės dieną aplankėme Kauno apylinkėse esančią Dubravos pelkę ir pajudėjome Birštono link. Pasiekę Birštoną keltu ,,Versmė“ persikėlėme per Lietuvos upių tėvą – Nemuną ir pasukome stovyklavietės link. Antrąją žygio dieną aplankėme Skriaudžių geomorfologinį draustinį, užsukome į Veiverių miestelį ir galiausiai pasiekėme Zapyškį, kuriame apžiūrėjome seniausią gotikinę bažnyčią Lietuvoje. Visą trečiąją dieną važiavome vaizdinga Nemuno pakrante, o įspūdingais vaizdais pasigrožėti ir atsipūsti sustojome kairiąjame Nemuno krante įsikūrusioje Kačerginėje. 

Dviračių žygį baigėme ten, kur ir pradėjome – prie Všį ,,Verslo iniciatyva“ biuro durų. Per tris dienas kiekvienas dalyvis numynė po 187 km, o dviračių ratai iš viso sukosi 11 val. ir 16 min!

Šio dviračio žygio metu supratome, kad  ,,Verslo iniciatyva” kolektyvas puikiai dirba komandoje ir svarbiausia – įgyvendina tai, ko siekia. Puikus to įrodymas yra  mūsų įveiktas kelias, kuris išmokė padėti vieni kitiems: pakeisti sprogusias padangas, suveržti atsipalaidavusius stabdžius, drausmingai važiuoti kelyje ir padėti kolegoms, kuriems įveikti maršrutą buvo ne tokia lengva užduotis.

Išsekinome kūną fiziškai, tačiau pasisėmėme naujų minčių ir idėjų, kad galėtume tęsti sėkmingą organizacijos veiklą.

 

 

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2019. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.