Tyrimai ir vertinimai


Organizacija vykdo tyrimus, rengia strategijas, studijas jaunimo, jaunimo užimtumo, verslumo srityse.

2013 metai

Sukurti naujus viešųjų konsultavimo paslaugų teikimo verslui instrumentus

Šiuo metu bendradarbiaujant su UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ rengiama LR Ūkio ministerijos kartu su VšĮ “Versli Lietuva” užsakyta studija “Sukurti naujus viešųjų konsultavimo paslaugų teikimo verslui instrumentus”. Tyrimo tikslas yra suformuluoti nacionalinio lygmens verslo pradžios konsultavimo sistemą, kuri darytų įtaką verslo augimo procesams ateityje, siūlyti naujas priemonės, jų finansavimo, administravimo ir stebėsenos sistemas.

2012 metai

ES parama finansuojamų jaunimo verslumo skatinimo priemonių vertinimas

Vertinimo ataskaita atsisiuntimui

2012 metų spalio 8 dieną buvo pristatytas, LR Finansų ministerijos užsakymu kartu su partneriais UAB “PricewaterhouseCoopers” parengtas “ES parama finansuojamų jaunimo verslumo skatinimo priemonių vertinimas”. Be plataus spektro ES paramos priemonių vertinimo, tyrime pateikiama ir verslumo skatinimo sistemos bei ne ES paramos priemonių skirtų jaunimo verslumo ugdymui ir skatinimui analizė.

Dirbančių su jaunimu asmenų kompetencijų vertinimo mechanizmas

Mechanizmas įgyvendinamas per www.jaunimodarbuotojas.lt

Mechanizmo aprašas atsisiuntimui

2012 metų vasarą, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymu buvo parengta dirbančių su jaunimu asmenų kompetencijų vertinimo metodika. Tai integrali jaunimo darbuotojų sertifikavimo sistemos dalis, leidžianti įvairiapusiškai įvertinti svarbiausias asmens kompetencijas, reikiamas dirbant su jaunimu. Pagal šią metodiką 2012 metų rudenį ir žiemą, organizacija įgyvendina ir patį dirbančių su jaunimu asmenų vertinimą.

2011 metai

Kauno miesto jaunimo situacijos tyrimas

Tyrimo ataskaita atsisiuntimui

2011 metų pradžioje Kauno miesto savivaldybės užsakymu organizacija atliko visapusišką Kauno miesto jaunimo situacijos tyrimą. Vėliau iš šio tyrimo, organizacijos partneriai VšĮ “Atsakingo verslo ir mentorystės institutas” parengė Kauno miesto jaunimo strategiją.

 

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2022. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.