Projektai


Įgyvendinti projektai:

 

„SELF-E“ 

 

Lietuvoje, Bulgarijoje, Kipre ir Lenkijoje įgyvendinamas Erasmus+ Strateginių partnerysčių jaunimo srityje projektas „Nauji keliai jaunimui į darbo rinką (SELF-E)“, (Nr. 2017-3-LT02-KA205-005536). Šis projektas yra skirtas jaunimo darbuotojams ir mačiau galimybių turintiems jaunuoliams įskaitant nedirbančius ir nesimokančius.
Projektu siekiama Europiniu mastu prisidėti prie darbo su jaunimu kokybės gerinimo, skatinant mažiau galimybių turinčių jaunuolių (įskaitant nedirbančių ir nesimokančių jaunuolių – NEET) socialinę įtrauktį ir gerinant jų galimybes įsidarbinti.
Pagrindinis projekto tikslas yra pagerinti darbo su jaunimu kokybę, siekiant paskatinti mažiau galimybių turintį jaunimą dirbti savarankiškai.
Numatomas poveikis – padidinti darbo su jaunimu pajėgumus, suteikiant mažiau galimybių turintiems jaunuoliams mokymus apie galimybes dirbti savarankiškai, siekiant pakelti jų kompetencijas bent 40%.
Plačiau apie projektą: https://self-e.lpf.lt/

 

„Verslo virusas“ 

Tai tęstinis jau penktus metus vykstantis projektas, kurio metu derinant įvairias priemones motyvuoti jaunuoliai iš Kauno ir kitų miestų skatinami pradėti savo verslą bei gerinti savo verslumo įgūdžius. Projekte išskiriamos dvi kryptys: moksleivių verslumo turnyras ir verslumo mentorystė. Verslumo mentorystėje projekto dalyviai bendradarbiaudami su patyrusiais verslininkais vysto ir įgyvendina savo verslo idėjas. Moksleivių verslumo turnyre moksleivių komandos varžosi  įvairiose rungtyse ir siekia versliausios komandos vardo ir puikių prizų.

Projektas, pradėtas įgyvendinti nuo 2009 metų, sėkmingai tęsiamas ir šiais metais.

Plačiau apie projektą: www.verslovirusas.lt

 

Jaunimo darbo rinkos lyderiai

jdr

Tai projekto  „(Ne)darbas – tai galimybė“  tęsinys. Pagrindinis projekto tikslas yra išmokyti jaunimą pažinti save, pristatyti save gyvenimo aprašyme ir motyvaciniame laiške bei tinkamai pasirengti darbo pokalbiui. Projekte dalyvaujantys verslininkai yra kviečiami surengti keletą darbo susitikimų su tikslingai parinktais projekto dalyviais. Projekto metu dalyviai turės progą išbandyti save, susirasti praktikos ar darbo vietą, o verslininkai – sutikti potencialų įmonės personalo narį.

Daugiau informacijos apie projektą www.jdr.lt

 

“Start ups promotion”

logo be tekstu permatomas su baltu seseliu

Lietuvoje ir Latvijoje įgyvendintas jaunimo verslumo skatinimo projektas, kurio metu jaunuoliai iš profesinių mokyklų buvo raginami imtis verslo. Šio projekto metu jie buvo įtraukiami į motyvacines paskaitas, simuliacinius žaidimus, verslumo stovyklas. Taip pat buvo vykdomos individualios konsultacijos verslo pradžios klausimais, kas paskatino net 6 verslų įsteigimą Kauno mieste.

Projektas įgyvendintas 2012.03-2013.09

Plačiau apie projektą – www.jauni.eu

 

„(Ne)darbas – tai galimybė“

Projektas įgyvendintas Kauno mieste. Jo tikslas skatinti jaunimą ruoštis darbo paieškai ir praktiškai pritaikyti įgytas žinias ieškant darbo vietos, mokyti rašyti motyvacinius laiškus, CV, adaptuoti ir remti neįgaliuosius, motyvuoti juos įsitraukti į darbo paieškas suteikiant pasitikėjimą savimi, supratimą, kad dirbti gali kiekvienas asmuo. Inicijuoti jaunų žmonių norą dirbti savo šalyje, teikiant prioritetą savo miestui.

Projektas įgyvendintas 2010 metais.

 

“Do not waste your time and take this chance”

Tarptautinis jaunimo mainų projektas, įgyvendintas su partneriais iš Estijos, Norvegijos ir Vokietijos, taip pat bendradarbiaujant su Kauno miesto savivaldybe. Šio projekto tikslas – jauniems žmonėms, turintiems integravimosi į darbo rinką problemų, padėti pasiruošti aktyviam įsitraukimui į visuomenės dalį, aktyvią darbo srityje. Taip pat padėti išmokti išlaikyti jau surastą darbo vietą, leisti susipažinti su savo ir kitų Europos šalių patirtimi jaunimo nedarbo srityje.

Projektas įgyvendintas 2010 metais.

 

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2023. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.