Jaunuoliai iš Kauno, Detmoldo, Rygos ir Dijarbakiro vystys savo verslo idėjas

Eglė · 2014-11-13 Naujienos


Logotipas

Tarptautinis projektas “Own business as a career opportunity” jau šį sekmadienį, lapkričio 16 d. startuoja Kaune!

Dvidešimt aštuoni 18-26 metų motyvuoti jaunuoliai iš Kauno (Lietuva), Detmoldo (Vokietija), Rygos (Latvija) ir Dijarbakiro (Turkija) susitiks tam, kad įrodytų, jog verslas gali būti puiki alternatyva įprastinei karjerai!

Visi dalyviai atvyks su jau turimomis verslo idėjomis ir vystys jas 8-ias dienas truksiančioje stovykloje. Projekto metu jaunuoliai dalyvaus įvairiuose neformaliuose mokymuose, paskaitose ir diskusijose, simuliaciniuose mokymuose (žais simuliacinius žaidimus EcoSim Adam, EcoSim Maynard ir “Danieliaus sala”). Dalyviai taip pat atliks įvairias verslo analizes, susitiks su vietiniais verslininkais, Kauno savivaldybės atstovais ir tokiu būdu praplės savo turimas žinias, bei įgaus įkvėpimo iš sėkmės istorijų siekiant įgyvendinti savąjį verslą.

Projekto metu bus skatinamas altyvus dalyvių įsitraukimas į darbo grupes. Tai padės jaunuoliams labiau susibendrauti ir susirasti tarptautinių draugų. Kiekvienas dalyvis taip pat turės galimybę pristatyti savo šalį viename iš nacionalinių vakarų: papasakoti apie verslo aplinką šalyje, supažindinti su kultūra, tradicijomis ir pasimėgauti/pavaišinti nacionaliniais patiekalais.

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos ir Kauno savivaldybės lėšų.

Projektą įgyvendina VšĮ “Verslo iniciatyva”

Projekto partnetriai: Social Innovation Centre (Latvija), Stadt Detmold (Vokietija) and UCARLİ GENÇLİK DERNEĞİ (Turkija)

Projektas parengtas pagal Erasmus+ KA1 Learning Mobility of Individuals, Mobility of learners and staff. Veiklos tipas – Jaunimo mobilumas.

EUlogoimage descriptionCoFundedEU detmold    SIC-logo-plain turkey

 

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2019. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.