Kaunas Startup Weekend – savaitgalio verslumo inkubatorius

Darius · 2010-03-24 Blogas


Startup Weekend (SW) vyko jau daugiau nei 80 miestų Amerikoje bei Europoje. Balandžio 9-11 renginys vyks ir šiaurės šalių miestuose – Kopenhagoje, Helsinkyje, Osle, Lunde, Taline ir Stokholme (balandžio 17). Lietuva irgi neatsilieka – SW planuojama ir Kaune. Vienu metu visose šiaurės šalyse bus propaguojamas verslumas ir, kaip rašo renginio organizatoriai iš Kopenhagos, kodėl gi „nepažaisti“ – kuris miestas gali sukurti geriausią kompaniją per vos vieną savaitgalį.

Tai efektyvus būdas patikrinti savo verslo idėją, susirasti verslo bendrininkų, susilaukti bendraminčių, entuziastų ir specialistų pagalbos, ir pastūmėti savo idėją į realybę vieno savaitgalio verslumo inkubatoriuje. Jei per kelių minučių idėjos pristatymą pavyks įtikinti klausytojus idėjos stiprumu, visą savaitgalį galėsi intensyviai dirbti su skirtingų sričių žmonėmis – programuotojais, dizaineriais, rinkodaros specialistais, teisininkais, verslininkais ir į komandas pasiskirsčiusiais dalyviais, norinčiais prisidėti prie tavo verslo, ir specialistais – mentoriais. Tikslas – sekmadienio vakarą pristatyti sukurtus produktus, ar bent jų prototipus.

Be galimybės išvystyti savo idėją ir ją greitai sklandžiai įgyvendinti, SW sukuria ir įkvepiančią atmosferą, galimybę neoficialioje aplinkoje užmegzti kontaktus su kitais versliais, kūrybingais ir entuziastingais žmonėmis, rėmėjais ir investuotojais.

Daugiau informacijos rasite projekto svetainėje http://kaunas.startupweekend.org/

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2019. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.