Kurkime verslų jaunimą kartu! Prisidėk 2proc. GPM

Eglė · 2012-01-20 Naujienos


Viešoji įstaiga “Verslo iniciatyva” yra ne pelno siekianti organizacija, dirbanti jaunimo verslumo ir užimtumo srityje. Veikiame jau beveik 4 metus ir galime pasidžiaugti, jog sėkmingai plečiame savo veiklas verslumo srityje bei planuojame įgyvendinti naujas idėjas 2012 metais. Organizacijos biudžetą lipdome iš įvairių projektų ir programinių lėšų. Tačiau negalime pasidžiaugti minimaliai pakankamu finansavimu ir kai kurios idėjos nukeliamos ateities planams, nors daug remiamės savanorišku darbu, barteriniais mainais.

Praėjusių metų jūsų skirtas 2 proc. GPM lėšas panaudojome vystyti naują pilotinį modelį “Verslo akademija” (vieši seminarai, mentorystė, verslumo turnyras). Šiemet planuojamos surinkti jūsų lėšos bus panaudojamos toliau plėtoti “Verslo akademija”, surengti viešuosius seminarus ir verslo vystymo simuliacijas, mokymus, tarpininkauti tarp švietimo įstaigų (jaunimo) ir darbdavių sukuriant naujas darbo vietas.

Kviečiame tave ir draugus bei artimus asmenis prisidėti prie mūsų veiklos skiriant 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio ir kartu kelti jaunimo verslumo lygį Kaune ir Lietuvoje, padėti įgyvendinti savo ir kitų verslias idėjas. Juk motyvacija ir palanki terpė – esminė sąlyga sėkmės link, ir mes pažadame tai kurti.

Rekvizitai:

Pavadinimas: VšĮ “Verslo iniciatyva”

Įm. kodas: 301693891

Kaip skirti 2 procentus?

Lengviausia 2 procentus nuo gyventojų pajamų mokesčio skirti naudojantis elektronine deklaravimo sistema (EDS). Prie jos prisijungti galite naudodamiesi savo elektronine bankininkyste. Pateikiame instrukcijas kaip prisijungus galite deklaruoti savo paramą.

Jei pirmą kartą prisijungiate prie EDS Jums reikia sudaryti virtualią sutarartį.

Dabar jau galite pildyti elektronio deklaravimo pažymą, rekomenduojame tai atlikti virtuliu (on-line) būdu, pateikiame detalų veiklų, kaip tai atlikti, aprašą: EDS funkcijos – Pildyti portale – Pildyti naują dokumentą – Į formos kodą suvesti ir filtruoti FR0512. Tada pasirenkate formos antrą versiją (FR0512v.2) elektroniniam pildymui ir atsidariusiame lange užpildote duomenis pagal žemiau pateiktą informaciją.

 

 

 

Laukelius užpildykite taip:

1 laukelyje nurodomas deklaruojančio pajamas asmens kodas;

2 laukelyje – deklaruojančiojo telefono numeris;

3V laukelyje – vardas;

3P laukelyje – pavardė;

4 laukelyje – gyvenamoji vieta ( miestas, gatvė, namo, buto numeris);

5 laukelyje – ataskaitinis mokestinis laikotarpis, t.y. 2011

6S laukelyje – pažymėti, jog sutinkate skirti savo pajamų mokesčio 2 proc.

E1 laukelyje (gavėjo tipas) – nr.2 paramos gavėjas;

E2 laukelyje – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas), t.y. 301693891;

E3 – nepildomas, nes visa skiriama VšĮ “Verslo iniciatyva” kaip vienetui.

E4 laukelyje – prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis (procentais). Jeigu prašyme nurodomi keli paramos gavėjai, bendra 16 laukelyje nurodytų dalių suma negali viršyti 2 procentų.

E5 laukelyje – kiek mokestinių laikotarpių deklaruojate šiuos duomenis, t.y. iki kada skirsite paramą nurodytoms organizacijoms. Maksimaliai leistina iki 2015 m.

Patikrinkite dokumentą (viršutinėje įrankių eilutėje raudonas šauktukas). Jei nėra pranešimų apie klaidas, galite patvirtinti prašymą – paspauskite viršutinėje eilutėje dešinėje mygtuką pateikti. Dokumentas pateiktas ir apdorojamas. Apie prašymo priėmimą ar klaidas būsite informuotas sistemoje.

Kiti būdai skirti 2 procentus:

Prašymą galima pateikti tiesiogiai gyvenamosios vietos AVMI arba siųsdamas jį paštu.

Prašymo formą PDF formatu galite atsisiųsti čia: FR0512(2)

Šią formą reikia užpildyti pagal anksčiau aprašytą duomenų pildymo tvarką bei pateikti savo apskrities mokesčių inspekcijai pagal registruotą gyvenamąją vietą.

Valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinių padalinių adresai:

Alytaus apskritis

Adresas: Pulko g. 14, LT – 62133 Alytus00-15.45 val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val. Antradieniais ir ketvirtadieniais asmenų prašymai ir/ar skundai priimami iki 18.00 val.

Kauno apskritis

Adresas: Europos pr. 105, LT – 44500 Kaunas val., pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Klaipėdos apskritis

Adresas: H. Manto g. 2, LT – 92138 Klaipėda

Marijampolės apskritis

Adresas: Laisvės g. 2, LT – 68502 Marijampolė

Panevėžio apskritis

Adresas: Durpyno g. 3, LT – 36227 Panevėžys

Šiaulių apskritis

Adresas: Vilniaus g. 265, LT – 76337 Šiauliai

Tauragės apskritis

Adresas: J. Tumo-Vaižganto g.116, LT – 72501 Tauragė

Telšių apskritis

Adresas: Birutės g. 5 a, LT – 87121 Telšiai

Utenos apskritis

Adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 14, LT – 28501 Utena

Vilniaus apskritis

Adresas: Šermukšnių g. 4, LT – 01509 Vilnius

x
-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2019. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.