Mentorystė moksleiviams ir studentams

Darius · 2009-09-16 Naujienos


VšĮ „Verslo iniciatyva“ kartu su partneriu VšĮ “Atsakingo verslo ir mentorystės institutas” ir Kauno miesto savivaldybe įgyvendina projektą „Jaunimo verslumo skatinimas gerąja praktika“. Projektu siekiama iš visų užsiregistravusių atrinkti bei suformuoti moksleivių ir studentų 2-3 grupes iki 10 asmenų kiekvienoje, su kuriomis užsiimtų patyrę miesto verslininkai ir rinkos specialistai – taikoma grupinė mentorystė. Projekto tikslas – tiesiogiai parodyti verslo sėkmės pavyzdžius, perteikti verslininkų patirtį, žinias ir įgūdžius bei paskatinti ugdytinius žengti žingsnį į nuosavą verslą.

Projektu siekiama suteikti galimybę studentui ar moksleiviui susipažinti su verslininku bei rinkos žinovu ir tapti jo ugdytiniu. Taip peržengiamas barjeras tarp daugiau ir mažiau išmanančio. Mentorystės pagalba perteiktos žinios bus neįkainojamos kiekvienam jaunuoliui ir tikimės, jog šio projekto pagalba dar besimokantis žmogus užsibrėš aukštus tikslus ir su mentoriaus pagalba juos pasieks.

„Jaunimo verslumo skatinimas gerąja praktika“ apima tik Kauno savivaldybę, todėl tikslinė auditorija yra 16 – 25 metų Kauno mieste bei rajone besimokantis jaunimas.

Ugdytiniai (jaunimas) dalyvaus keliuose seminaruose, mokymuose, kuriuose jiems bus suteikiami verslo ir verslumo pagrindai, suteikiamos esminės žinios apie ekonomiką, kas vėliau pasitarnautų bendraujant su mentoriumi. Tuo tarpu mentoriams būtų sudaromi susitikimų grafikai ir užsiėmimų temos, taip pat patys verslininkai apmokomi būti mentoriais suteikiant teorines ir praktines žinias apie mentorystę. Toliau bus vykdomas verslininkų-mentorių darbas su grupėmis: planuojami grupių susitikimai 2-3 kartus į mėnesį po kelias valandas, kurių metu verslininkai dalintųsi sėkmės pavyzdžiais versle, patirtimi, įgūdžiais, žiniomis. Verslininkas turės savo grupę, už kurią jis būtų atsakingas ir ją “globos”. Taip pat numatomi bendri grupių susitikimai su mentoriais, bendros paskaitos.

Šiuo metu skelbiama projekto dalyvių registracija, kuri tęsis iki  spalio 10 d. Esminis atrankos kriterijus – motyvacinis laiškas, apimantis ne daugiau 100 žodžių. Atrinktus dalyvius asmeniškai informuosime apie spalio antroje pusėje vyksiančius grupių formavimus, susipažinimą su mentoriumi-verslininku, mentorystės mokymus. Mentorystės užsiėmimai prasidės lapkričio mėnesį ir truks iki gruodžio 20 d.

Daugiau informacijos ar bendradarbiavimo galimybės el. paštu renatas@vini.lt arba telefonu +37060628148

Projekto draugai:

CoffeeInn-150x150savas_logo132769808_132669808_logo[1]imagesktusawww.viduje.ltundine_top1

AVMI

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2019. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.