Organizacija įsijungė į KJOSAS “Apskritasis stalas” gretas

Eglė · 2011-11-18 Naujienos


Po lapkričio pradžioje įvykusio Visuotinio Kauno jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ (KJOSAS) narių susirinkimo viešoji įstaiga “Verslo iniciatyva” įsitraukė į Kauno jaunimo organizacijų ratą ir  tapo nare stebėtoja.

Norą tapti KJOSAS narėmis stebėtojomis pareiškė 4 organizacijos: VšĮ „Verslo iniciatyva“, Jaunųjų Liberalų Aljansas (JLA), Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Studentų atstovybė (LSMU SA). Iš kandidatavusių organizacijų Visuotinio KJOSAS narių susirinkimo delegatai slaptu balsavimu KJOSAS gretas papildė 2 organizacijomis – narėmis stebėtojomis tapo VšĮ „Verslo iniciatyva“ ir JLA. Verta pažymėti, jog mūsų organizacija sulaukė pakankamai tvirto palaikymo ir surinkome 12 balsų iš 19 dėl narystės sąjungoje.

Tikimės, kad aktyvesnis bendradarbiavimas su jaunimo organizacijomis leis efektyviau ir naudingiau vykdyti veiklas, skleisti verslumo idėjas jaunimo tarpe, pagerinti sąlygas ir pagelbėti organizacijoms tapti labiau versliomis. Vienas iš pagrindinių narystės tikslų – jaunimo verslumo ir užimtumo atstovavimas jaunimo politikoje. Nors stebėtojo statusas neleidžia dalyvauti sprendimų priėmime, tačiau po metų tikimės tapti pilnateisiais nariais ir plėtoti jaunimo verslumo idėjas Kauno regione.

Kauno jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (KJOSAS) yra skėtinė jaunimo organizacija, įkurta 1996 m. . Sąjungos kūrėjais tapo 18 tuo metu Kauno mieste aktyviai veikiančių jaunimo organizacijų. Šiuo metu sąjunga vienija 40 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų ir kartu siekia efektyvaus veiklos administravimo, koordinavimo ir plėtros, jaunimo organizacijų siekių pažinimo ir poreikių tenkinimo, vykdo tikslinį atstovavimą bei interesų gynimą.

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2019. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.