Pristatome projekto mentorius – verslininkus

Darius · 2009-11-02 Naujienos


Šią savaitę paaiškėjo galutinis verslininkų-mentorių ir ugdytinių sąrašas, kurie toliau dalyvaus mentorysyės projekte. Šį trečiadienį ir ketvirtadienį laukia mokymai, kurių metu bus mokoma apie mentorystę, formuojamos užsiėmimų gairės. Taigi trumpai norime supažindinti su projekte dalyvausiančiais verslininkais.

Mentorystės projekte “Jaunimo verslumo skatinimas gerąja praktika” praėjusį ketvirtadienį vyko pirmasis susitikimas su atrinktais dalyviais, kurie pretendavo tapti verslininkų ugdytiniais. Susitikimo  metu simuliacijos pagalba dalyviai geriau susipažino tarpusavyje, reikėjo atsakyti į klausimus, ar aš noriu ir galiu tapti verslininku.

Iki gruodžio vidurio su atrinktais jaunuoliais dirbs Grantas Pažėra, Ramūnas Gumbis ir Kęstutis Ramonaitis. Pateikiame trumpą jų prisistatymą.

Ramūnas Gumbis

Esu UAB”ETIBALTUS” direktorius, kuri atstovauja Slovėnų koncerną ETI Elektroelement d.d. ir užsiima elektrotechninių gaminių didmenine prekyba Lietuvoje. www.etibaltus.lt

Savo karjerą pradėjau įmonėje UAB”Schneidersoehne Baltija” (dabartinė UAB”Papyrus Lietuva”) nuo sandėlio darbininko. Vėliau buvo pasiūlyta tapti vadybininko asistentu, vadybininku ir paskutinius 3,5 metų dirbau pardavimų vadovu. Iš viso šioje įmonėje dirbau 8,5 metų taip pat gan aktyviai prisidėdamas ir kurdamas rinkodaros mechanizmus, įvairius projektus bei akcijas.

Kęstutis Ramonaitis

Sėkmingo ir nesėkmingo nuosavo verslo patirtis – 10 metų.

1999 m.  nuosavą verslą pradėjau nuo prekybos kompiuteriais UAB “Geras partneris”.
Nuo 2006 m.  iki dabar vadovauju UAB “Individualūs sprendimai”, teikiančiai programavimo ir gamybos automatizavimo paslaugas, spaudos tarpininkavimo paslaugas, elektroninės komercijos ir individualius programinius sprendimus.
Nuo 2008 m. vadovauju UAB “Reservation partner LT” (www.reservationpartner.lt) teikiančiai sprendimus viešbučiams: viešbučio valdymo sistema, elektroninės spynos, spa programinė įranga ir kiti sprendimai viešbučiams.
Mano planuose yra sukurti unikalią maksimaliai automatizuotą e-prekybos sistemą, pagrįstą partnerystės principais.

Grantas Pažėra

UAB Unimeda – ikūrėjas, direktorius, akcininkas (darbavausi apie 5 metus)
UAB Metglasma – projektų vadovas (darbavausi 1 metus)
UAB Inventa filialas Inventa LT – įkūrėjas, direktorius (užsienio kapitalo įmonė) (darbavausi apie 2 metus), Lenkijoje įkūriau filialą taip pat.
UAB GN Baltic – įkūrėjas, akcininkas

PLANAI:
Įkurti dar bent tris įmones (mažmeninė prekyba, turtas, ofšoras).
Įkurti tą patį verslą užsienyje (turėti stabilius užsakovus)
Plėsti savo pažinčių ratą (verslo klubai, jaunimo susibūrimai, seminarų klubai)

Esu labai aktyvus žmogus.  Galiu pasidalinti patirtimi.  Noriu išgirsti: naujų pamąstymų bei neužterštų minčių.  Gal iš to kils dar kokia mintis kažką įkurti ir pradėti.

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2019. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.