Startavo organizacijos projektas KaunoŽinios.lt

Darius · 2009-09-17 Naujienos


Svarbiausias „Verslo iniciatyvos“ projektas šiuo metu – Kauno žinių portalas, oficialiai startavęs rugsėjo 14 d. ir iškart susilaukė susidomėjimo bei teigiamų vertinimų – jau pirmąją dieną tinklalapyje apsilankė apie 150 kauniečių. Tikimės, kad šis skaičius sparčiai augs ir Naujuosius metus pradėsime kasdien sulaukdami daugiau nei 500 unikalių lankytojų.

KaunoZinios.lt portalo vizija – būti svarbiausiu ir populiariausiu objektyvios informacijos apie Kauno regioną šaltiniu internete.

Projekto misija – skleisti objektyvią, išsamią ir operatyvią informaciją apie Kauno regioną

„Verslo iniciatyva“ siekia sukurti informacinį portalą apie Kauno regioną, kuriame kiekvienas jo gyventojas turi galimybę išsamiai, koncentruotai ir objektyviai sužinoti apie tikras Kauno krašto naujienas. Idėjos tikslas nėra konkuruoti su esamais regioniniais portalais, siekiama pritraukti tikrus kauniečius, kuriuos domina ne kriminalinės kronikos, bulvariniai skandalai ar užsakyti straipsniai, o rimta, interesų grupių neiškraipyta informacija. Idėja vystoma aktyvių, mylinčių savo miestą jaunuolių, kuriems pelno siekimas – nėra svarbiausias.

Kaunozinios.lt projektas neapsiribos vien naujienų skelbimu. Greta naujienų portalo planuojama vystyti šias visuomenines idėjas:

  • Renginių kalendorius
  • Diskusijų forumas
  • Jaunimo skiltis
  • Skelbimų lenta

Šiuo metu aktyviai vystome šias idėjas ir operatyviai atnaujiname informaciją portale, todėl ypatingai aktualu žmogiškieji ištekliai. Kviečiame visus norinčius prisijungti rašant straipsnius, plėtojant portalo idėjas. Mes garantuojame puikų kolektyvą, neįkainojamą patirtį ir tinkamą motyvacinę sistemą. Parašykite mums darius@vini.lt ir mielai priimsime jus į savo kolektyvą.

Maloniai kviečiame apsilankyti ir įvertinti mūsų darbo rezultatą: www.kaunozinios.lt.

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2019. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.