Tarptautinis jaunimas sėmėsi idėjų Kauno miesto savivaldybėje

Eglė · 2014-11-18 Naujienos


Lapkričio pabaigoje vykusio tarptautinio projekto „Own business as a career opportunity“ metu 28 verslūs jaunuoliai iš Kauno (Lietuva), Rygos (Latvija), Detmoldo (Vokietija) ir Dijarbakyro (Turkija) lankėsi Kauno miesto savivaldybėje.

Susitikimo savivaldybėje metu jaunuolius pasveikino Kauno mero patarėjas Jonas Banys – jis atvykusiems dalyviams perdavė Kauno mero Andriaus Kupčinsko sveikinimus.

Viena iš susitikimo temų – Jaunimo užimtumo situacija Kauno mieste. Ją pristatė Kauno miesto jaunimo reikalų koordinatorė Margarita Navickaitė. Jaunuoliai buvo supažindinti su jaunimo įsidarbinimo ir verslumo galimybėmis Kaune, statistine Kauno miesto jaunimo situacija, taip pat sužinojo apie Kauno savivaldybės darbą su įvairiomis organizacijomis rengiant projektus ir juos finansuojant.

Su smulkaus ir vidutinio verslo programa dalyvius supažindino savivaldybės Investcijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjas Vygantas Grinis. Pranešimo metu dalyviai pamatė Kauno miesto smulkaus ir vidutinio verslo situaciją, finansuojamas idėjas ir galėjo įvertinti šioms idėjoms skiriamas lėšas. Be to, dalyviams buvo pristatytas neseniai duris atvėręs „Santakos“ slėnio KTU Mokslo ir technologijų centras.

Po pranešimų dalyviai galėjo užduoti rūpimus klausimus ir aptarti jaunimo situaciją bei savivaldybių darbą kituose miestuose. Projekto „Own business as a career opportunity“ dalyviai taip pat buvo apdovanoti Kauno savivaldybės simbolinėmis dovanėlėmis, kurios projektui pasibaigus primins apie šį vizitą Kauno mieste.

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos ir Kauno savivaldybės lėšų. Projektą įgyvendina VšĮ “Verslo iniciatyva”. Projekto partnetriai: Social Innovation Centre (Latvija), Stadt Detmold (Vokietija) and UCARLİ GENÇLİK DERNEĞİ (Turkija). Projektas parengtas pagal Erasmus+ KA1 Learning Mobility of Individuals, Mobility of learners and staff. Veiklos tipas – Jaunimo mobilumas.

EUlogoimage descriptionCoFundedEU detmold    SIC-logo-plain turkey

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2018. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.