Verslo pradžios žingsniai ir nemokamos konsultacijos

Eglė · 2013-09-30 Verslumo naujienos


Verslo pradžia daug kam gali atrodyti klaidi ir sudėtinga, tačiau pradėjus domėtis ir ieškoti informacijos, atsiveria platūs keliai. Norėdamas rasti tiesiausią ir greičiausią kelią į savo verslo sėkmę, pasinaudok profesionalių verslo konsultantų paslaugomis. Jei tau yra mažiau nei 30 metų, šios paslaugos Tau dar ir nieko nekainuos.

Verslo konsultantai padės kartu atsakyti į tau rūpimus klausimus susijusius su verslo pradžia: kaip rašyti verslo planą, kaip parengti steigimo dokumentus, susitvarkyti su įmonės registracija Registrų centre susijusius dokumentus. Jei nesi tikras ar tavo verslui tiktų uždarosios akcinės bendrovės (UAB), ar mažosios bendrijos (MB) forma, verslo konsultantai tau padės palyginti jų skirtumus, išsirinkti tau tinkamiausią, supažindindami ne tik su esama mokesčių ir verslo reguliavimo sistema, bet ir numatomais teisiniais pakeitimais. Svarbu pabrėžti, jog nuo pasirinktos juridinės formos priklausys įmonės administravimo sąnaudos, mokesčių mokėjimo tvarka ir dydis, apskaitos tvarkymas ir savininkų atsakomybės ribos. Verslo vystymo pradžioje pasitelkus į pagalbą VšĮ „Verslo iniciatyva“ konsultantus, pagalba bus teikiama ir per visus pirmuosius verslo vystymo metus: padėsime rinkodaros, mokesčių klausimais, taip pat pristatysime investicijų pritraukimo galimybes, padėsime pasirengti verslo planą skirtą mikro paskolai gauti ar lėšoms iš investuotojų pritraukti.

Jei jau žinai kokio tipo juridinį asmenį pasirinkti, esi sugalvojęs įmonės pavadinimą, steigimą gali pradėti pats. Paprasčiausia – visą steigimo procedūrą atlikti internetu:

1 žingsnis: Elektroninio parašo įsigijimas. Jei dar neturi elektroninio parašo, kuris integruotas į Tavo ID kortelę, Registrų centro išduotą laikmeną arba telefono SIM kortelę, pasirink būtent pastarąją – tai paprasčiausias ir lengviausias būdas gauti reikiamą elektroninį parašą. Specialią SIM kortelę Tau suteiks bet kuris iš Lietuvoje veiklą vykdančių mobilaus ryšio operatorių (senoji kortelė į naująją pakeičiama per vieną darbo dieną).

2 žingsnis: Įmonės juridinės formos pasirinkimas ir pavadinimo rezervacija. Apie dvi populiariausias ribotos civilinės atsakomybės verslo vystymo formas, mažąją bendriją ir uždarąją akcinę bendrovę daug informacijos pateikiama internete (pavyzdžiui verslilietuva.lt), tačiau kiekvienas verslo vystymo atvejis unikalus, jam taikytinos ne tik rašytinės taisyklės, todėl prieš pasirenkant verslo formą, geriau pasikonsultuoti su daugiau patirties turinčiais konsultantais. Tokias konsultacijas teikia ir VšĮ „Verslo iniciatyva“. Tačiau jei jau žinai koks pasirinkimas tinkamiausias Tavajam verslui, jau gali sugalvoti ir rezervuoti įmonės pavadinimą. Primename, kad kol kas galiojantys teisės aktai reikalauja, kad pavadinimas atitiktų bendrinės kalbos taisykles ir būtų lietuviškas (išimtis taikoma steigiant užsienio šalyje įregistruotos įmonės padalinį). Instrukcija, kaip gali atlikti pavadinimo rezervaciją gali rasti šiame video.

3 žingsnis: Steigimas. Priklausomai nuo to ar steigiama MB ar UAB, tolesnės procedūros šiek tiek skiriasi. UAB atveju reikalinga steigimo sutartis arba aktas bei kuriame nors šalies banke suformuota 10.000 litų kaupiamoji sąskaita, tuo tarpu MB galima registruoti iš karto po pavadinimo patvirtinimo. Atsižvelgiant į tai, kad šis žingsnis yra kiek sudėtingesnis nei ankstesnieji, rekomenduojame bent galutiniam įmonės steigimui kreiptis į mūsų ekspertus, paruošime Jums steigimo sutartį bei padėsime atlikti elektronines procedūras.

Nesvarbu kuriame žingsnyje šiuo metu esi, padėsime žengti Tau dar toliau, nedvejodamas susisiek su mumis el. paštu info@vini.lt arba +37062666708. 

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2018. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.