VEMP paskaita kovo 20d., 15:20 val.

Darius · 2009-03-12 Naujienos


Kovo 20 d. KTU EVF (Laisvės al. 55) 206 aud. 15:20-17:30 vyks VEMP paskaita, kurią ves vieni iš geriausių aktyvių “VEMP’erių” Lietuvoje – Justinas Noreika ir Martynas Žurauskas . Paskaitos metu dalyviams bus suteiktos teorinės ir praktinės žinios apie simuliaciją, pateikiami naudingi patarimai, vedama diskusija.

Paskaitos programa:

  • Naujausia ir aktualiausia informacija KTU VEMP2009 ir Omnitel Verslo čempionatą, VšĮ “Verslo iniciatyva” ir  LJA Absolventų klubą.
  • Teorinė paskaitos dalis apie VEMP’ą ir jo subtilybes. Tai sudomints tiek pradedančiuosius, tiek ir labiau patyrusius žaidėjus. Žaidimo pristatymas bei patirties sklaida.
  • Paskutinė paskaitos dalis labiau praktinė ir atvira. Žaisime, analizuosime, kas ir kodėl vyksta žaidimo metu. Tai nebus tradicinis žaidimas, siekiant kuo geriau pasirodyti. Šį kartą, pagrindinis tikslas bus suprasti kaip veikia VEMP. Vyks atvira diskusija.

Užsiregistravusiems į KTU VEMP2009 paskaitą, dar kartą registruotis nereikia, norintys pasimokyti, tačiau neketinantys dalyvauti konkurse, registruokitės vemp@vini.lt, nurodant vardą, pavardę, telefon nr., pašto adresą, fakultetą ir grupę.

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2018. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.