Verslo, verslumo ir ekonomikos blog’o naujienos

Darius · 2009-10-29 Naujienos


Sveiki, jaunieji verslininkai ir jiems prijaučiantys. Mūsų blog’o idėja atrodė graži ir įdomi, tačiau kaip parodė laikas – ne itin lengvai įgyvendinama dėl organizaciją užklupusių darbų ir narių laiko stokos. Tačiau mes jos neatsisakome, šiuo metu paprasčiausiai sustojęs idėjos įgyvendinimas. Todėl visus mielai kviečiame prisijungti, kurie norėtų padėti vystyti verslo, verslumo, ekonomikos blog’o idėją ir realizuoti savo žinias, idėjas ir mintis šiomis temomis. Tereikia Tavo noro ir apsisprendimo, mes pagal galimybes padėsime parengti tekstą ir jį paskelbsime. Taip pat mielai patalpinsime straipsnius iš kitų šaltinių su autoriaus sutikimu. Tad susisiekite su mumis darius@vini.lt arba info@vini.lt.

Kaip žinote, šiuo metu aktyviai plėtojame KaunoŽinios.lt projektą, todėl gauname didžiulius srautus įvairios informacijos, tarp jos – ir blog’ui aktualios informacijos, straipsnių apie verslą, verslumą ir ekonomiką. Siekiant blog’o idėją palaikyti gyvybingą, nusprendėme reguliariai talpinti įdomesnius straipsnius ir informaciją apie verslą, verslumą ir ekonomiką.

Kviečiame susipažinti su SEB banko vyriausiosios analitikės Vilijos Tauraitės makrokomentaru apie netikėtai gerus III ketvirčio BVP rodiklius bei tikrąją jo reikšmę, tolimesnes galimas BVP vystymosi persketyvas.

AB SEB banko Prezidento patarėjo grupė

-->

© VšĮ "Verslo iniciatyva", 2009-2019. Visos teisės saugomos. E-sprendimai ir dizainas - I AM AURI.